top of page

Datu centru dzesēšana

Uzņēmumā EKA mūs aizrauj palīdzēt datu centriem optimizēt to darbību, sniedzot ekspertu padomus par dzesēšanas un siltumsūkņu tehnoloģijām, kurās tiek izmantotas tikai dabiskas dzesēšanas vielas, piemēram, CO2, propāns, amonjaks un citi. Mēs piedāvājam virkni pakalpojumu, kas ietver priekšizpēti, energoauditus, projektēšanu, tehniskās konsultācijas un darbības pārbaudi, lai palīdzētu datu centriem sasniegt savus ilgtspējības mērķus, vienlaikus samazinot enerģijas patēriņu un izmaksas.

40%

Dzesēšanas sistēma sastāda ap 40% no datu centra enerģijas patēriņa

69%

Enerģijas taupības potenciāls, izmantojot termosifona tehnoloģiju un dabiskās dzesēšanas vielas

GWP 1

Ar CO2 (R744) kā dzesēšanas vielu

Artificial Intelligence

Mēs EKA saprotam, ka datu centriem ir nepieciešamas uzticamas un augstas veiktspējas dzesēšanas sistēmas, kas var uzturēt optimālu temperatūru visu diennakti. Izmantojot mūsu pieredzi dzesēšanas un siltumsūkņu jomā, mēs varam izstrādāt pielāgotus dzesēšanas risinājumus, kas nodrošina precīzu un uzticamu dzesēšanu, vienlaikus samazinot enerģijas patēriņu un ekspluatācijas izmaksas. Mēs piedāvājam arī risinājumus siltuma atgūšanai un "free cooling" dzesēšanai, ja iespējams.

 

Mēs kā pieredzējuši inženierkonsultanti:

  • dodam priekšroku sadarbības pieejai:

  • veltam laiku, lai izprastu jūsu konkrētās vajadzības;

  • izstrādājam pielāgotus risinājumus, kas nodrošina izmērāmus rezultātus;

  • esam neatkarīgi no būvniekiem un ražotājiem;

  • apņemamies sniegt objektīvu atbalstu, kuram varat uzticēties.

Ja vēlaties uzzināt vairāk par to, kā mūsu siltumsūkņu un dzesēšanas zināšanas var noderēt jūsu datu centram, aicinām sazināties ar mūsu komandu. Mēs labprāt pārrunāsim jūsu vajadzības un izpētīsim, kā mēs varam jums palīdzēt sasniegt jūsu mērķus.

bottom of page