top of page
Search

EKA uzstājas Cīrihes IIHF seminārā par ilgtspējīgām ledus hallēm

2023. gada 28. martā EKA (EKA Baltic partneruzņēmums) vadītājs Jörgen Rogstam iepazīstināja ar Starptautiskās Hokeja federācijas (IIHF) organizēto virtuālo semināru. Semināra mērķis bija sniegt dalībniekiem pārskatu par ledus halles specifiku un ar to saistītajām enerģijas optimizācijas iespējām.

Jörgen Rogstam un Viesturs Koziols tiešraides laikā no Cīrihes.

2022. gada IIHF kongresa laikā Belekā IIHF iepazīstināja, prezentēja un izplatīja “Ātras enerģijas taupīšanas iespējas ledus arēnām”. Šajā dokumentā ir sniegti praktiski un vienkārši īstenojami enerģijas taupīšanas pasākumi ledus arēnām.


Turklāt IIHF infrastruktūras komiteja (Facilities Committee) sadarbībā ar EKA un IIHF Ilgspējas komiteju ir strādājusi pie ceļveža ar nosaukumu "IIHF Sustainable Ice Rink Guide". Šajā rokasgrāmatā ir izklāstīti enerģijas optimizācijas pasākumi un modernizācija ledus arēnām, kā arī ņemti vērā unikālie ledus haļļu aspekti salīdzinājumā ar parastajām ēkām. Tas nodrošina zinātnisku un objektīvu bāzi, lai palīdzētu atlasīt tehniskos uzlabojumus un modernizāciju, lai sasniegtu vēlamos rezultātus.


Jörgen Rogstam uzsvēra energoefektivitātes nozīmi ledus arēnās un to, kā tā var nodrošināt gan ilgtspējību, gan paaugstinātu ekonomiskos rādītājus. Viņš īpašu uzmanību pievērsa galvenajām tehniskajām funkcijām un sniedza idejas veiksmīgai energotaupības pasākumu īstenošanai arēnās ar gan īstermiņa, gan ilgtermiņa ieguvumiem.


Seminārs notika angļu valodā un ilga aptuveni divas stundas. Tajā piedalījās aptuveni 60 locekļi un eksperti no Infrastruktūras komitejas un Ilgtspējības komitejas.

IIHF Sustainable Ice Rink Guide ceļvedis ir ārkārtīgi svarīgs visām IIHF dalībvalstu nacionālajām asociācijām un ieinteresētajām personām. Nodrošinot zinātnisku un objektīvu bāzi, tas palīdz izvēlēties tehniskos uzlabojumus un modernizēšanas pasākumus, lai sasniegtu vēlamos rezultātus.EKA visos sava darba aspektos ir apņēmusies ievērot ilgtspējību un energoefektivitāti. Uzņēmuma zināšanas enerģijas un dzesēšanas analīzē padara to par ideālu konsultantu projektiem, kas saistīti ar ledus hallēm un citām energoietilpīgām iekārtām.


EKA biedri vēlas pateikties Lukam Tardifam - IIHF prezidentam, Viesturam Koziolam - IIHF Infrastruktūras komitejas priekšsēdētājam un Beātei Grupai - IIHF Ilgtspējas komiteja, par uzticību un sadarbību.


Ceļvedis ir publiski pieejams!

Ceļvedi var lejupielādēt šeit:


230519_iihf_sustainable-ice-rink_guide
.pdf
Download PDF • 3.08MB


"EKA — Naturally sustainable engineering solutions"

Comments


bottom of page