top of page
Image by Umberto

Centralizētās siltumpagādes uzņēmumi

EKA ir uzticams inženierkonsultants centralizētās siltumapgādes uzņēmumiem, kuri meklē ilgtspējīgu un konkurētspējīgu risinājumu siltumenerģijas ražošanai. Izmantojot dabiskās dzesēšanas vielas, mūsu siltumsūkņu tehnoloģijas ir izstrādātas, lai palīdzētu centralizētās siltumapgādes uzņēmumiem pārdot vairāk siltuma, samazinātu siltuma ražošanas izmaksas un piedāvātu prognozējamu un uzticamu tehnoloģiju siltuma ražošanai.

Image by Peter Herrmann

Mēs saprotam siltumapgādes uzņēmumu prioritātes, un mūsu risinājumi risina to unikālos izaicinājumus. Mūsu siltumsūkņu risinājumi ar dabīskajām dzesēšanas vielām piedāvā pievilcīgu atmaksāšanās periodu, augstu sildjaudu augstās temperatūrās un veicina ilgtspējas mērķu sasniegšanu.

Mūsu pakalpojumi ietver priekšizpēti, enerģijas inventarizāciju, projektēšanu, tehniskās konsultācijas un pārbaudi darbībā. Mēs cieši sadarbojamies ar saviem klientiem, lai nodrošinātu, ka viņiem ir nepieciešamā informācija un norādījumi, lai pieņemtu informētus lēmumus par tehnoloģiju izvēli.

Ar EKA risinājumiem siltumapgādes uzņēmumi var piesaistīt jaunus klientus un saglabāt esošos, vienlaikus piedāvājot konkurētspējīgus siltuma tarifus salīdzinājumā ar citiem siltuma avotiem. Jūs iegūstat uzticamu, efektīvu un ilgtspējīgu siltuma ražošanas risinājumu, kas var palīdzēt sasniegt jūsu mērķus un saglabāt konkurētspēju nozarē.

bottom of page