top of page

Samaziniet savas ledus halles enerģijas izmaksas uz pusi!

Mēs izmantojam modernas saldēšanas sistēmas, siltuma atgūšanu un citus mūsdienīgus risinājumus, lai būtiski samazinātu jūsu ledus halles enerģijas patēriņu un palīdzētu sasniegt nospraustos mērķus.

Ietaupījums

Samaziniet savus enerģijas tēriņus līdz pat 50%.

Ilgtspēja

Jau šodien pārejiet uz  dabiskajām dzesēšanas vielām.

Ideāls klimats

Aizmirstiet par mitrumu gaisu hallē, pagariniet halles kalpošanas mūžu.

Augstākā ledus kvalitāte

Sasniedziet īsāku ledus atjaunošanās laiku un mazāk sniega.

Blue Background

Mēs piedāvājam

Padziļinātu ledus halles enerģijas sistēmas novērtējumu ar skaidriem uzlabošanas scenārijiem

Jaunu saldēšanas un AVK sistēmu projektēšanu vai esošo sistēmu optimizācija

Inovatīvus risinājumus labākai ledus kvalitātei un iekštelpu klimatam

Būvuzņēmēja novērtēšana, projektēšanas uzraudzība un atbalsts īstenošanas posmā

Ilgtermiņa atbalsts pēc visu sistēmu uzstādīšanas un darbības uzsākšanas 

Ienesīgi ledus haļļu eksperti

Mēs esam vietējs uzņēmums, kurš sadarbojas ar Skandināvijas kompāniju, kurai ir vairāk nekā 10 gadu pieredzi saldēšanas, apkures un halles klimata sistēmās. Mēs atbalstām ledus halles un citas būves, uzlabojot esošās energosistēmas, lai panāktu ievērojamus ietaupījumus, un izstrādājot rentablas un ilgtspējīgas sistēmas nākotnei.

Visaptveroša pieeja

Mums ir ārkārtīgi svarīgi, lai mūsu risinājumu potenciāls tiktu īstenots pilnībā, un tieši tāpēc mēs piedāvājam saviem klientiem inženierpakalpojumus katrā viņu projektu solī

01

Mūsu darbs sākas ar detalizētu jūsu ledus halles saldēšanas un AVK sistēmas auditu. Mēs piedāvājam visefektīvāko risinājumu, lai palīdzētu jums samazināt enerģijas patēriņu, parasti tas ir robežās no 30% līdz 50% un dažos gadījumos pat vairāk.

02

Mēs palīdzam jums izdarīt apzinātu izvēli, izskaidrojot dažādu pieeju priekšrocības.

03

Mēs izstrādājam jaunu energosistēmu jūsu ledus hallei no nulles vai izstrādājam detalizētu optimizācijas projektu esošajai.

04

Mūsu interesēs ir pārliecināties, ka mūsu projektētais tiek izpildīts nevainojami. Nodrošinām objektīvu būvuzņēmēja novērtējumu un projektēšanas uzraudzību būvniecības procesa laikā. 

05

Mēs uzturam kontaktus ar jums pēc mūsu risinājuma ieviešanas un esam gatavi sniegt turpmākas konsultācijas.

Mēs esam elastīgi un vienmēr cienām mūsu klientu vēlmes. Neatkarīgi no tā, vai jūs nolemjat izmantot mūsu pakalpojumus visos posmos vai dodat priekšroku selektīvākai pieejai, mēs pieturēsimies pie jums ērtākā sadarbības modeļa.

Papildus ieguvumi

Mūsu visaptverošie risinājumi ir izstrādāti ne tikai, lai samazinātu jūsu enerģijas izmaksas. Šeit ir daži no papildu ieguvumiem, ko mūsu risinājumi var sniegt jūsu būvei:

Ideāls klimats

Mūsu sistēmas ir izstrādātas, lai uzturētu perfektu iekštelpu klimatu, nodrošinot zemāku mitruma līmeni un ilgāku ēkas kalpošanas mūžu. Tas nozīmē pilnīgu kondensācijas novēršanu hallē arī vasaras karstākajās dienās.

Optimāla ledus kvalitāte

Optimālas ledus kvalitātes saglabāšana ir izaicinoša, taču arēnas klimata un gaisa ātruma kontrole kopā ar ledus temperatūras kontroli nodrošina vislabākos iespējamos apstākļus. 
Mūsu saldēšanas un AVK projekts, kā arī ierosinātās ledus atjaunošanas procedūras nodrošina arī to, ka no ledus virsmas saskares ar slidu asmeņiem tiek radīts mazāk "sniega". Tas nozīmē ātrāku slidošanu un labāku sniegumu uz ledus.

Īsāks ledus atjaunošanās laiks
Augstākās kvalitātes ledus kvalitāte un kontrolēts klimats nozīmē īsāku ledus atjaunošanās laiku. Atjaunošanās laika samazināšana pēc ledus apstrādes uzlabo sportistu pieredzi un ļauj efektīvāk izmantot pieejamo laiku. 

Automatizācija, monitorings un prognozējošā apkope
Labi izstrādāta vadības un monitoringa sistēma ļauj lietotājiem piemērot prognozējošu apkopi pēc faktiskās nepieciešamības, kas samazina regulāro apkopju biežumu. Visi svarīgie procesa parametri tiek monitorēti un redzami, lai varētu optimizēt darbību attālināti.
 

calculatin form

APRĒĶINIET SAVU ENERĢIJAS IETAUPĪJUMU

Vai jūs interesē, ko mēs varam darīt jūsu ledus halles labā?

Ievadiet dažus no pamatdatiem mūsu kalkulatorā, un mēs sagatavosim ietaupījumu aprēķinu.

Pārliecinamies, ka neesat robots

Par 55% samazināts enerģijas patēriņš

2018. gadā Eksjö pašvaldība Zviedrijā nolēma nomainīt gandrīz 20 gadus veco dzesēšanas sistēmu Storegårdshallen slidotavā. Izmantojot mūsu projektu un uzraudzību, tika uzstādīta tiešā CO2 dzesēšanas sistēma ar siltuma atgūšanas funkciju, kas ir viena no energoefektīvākajām ledus hallēm pasaulē. Renovācijas rezultātā kopējais enerģijas patēriņš samazinājās no 900 MWh līdz zem 400 MWh gadā, kas ir samazinājums par vairāk nekā 55%. Elektroenerģijas un apkures izmaksas samazinājās attiecīgi par 29% un 87%.

eksjö.jpg
nsso.jpg

Ilgtspējīgākas Olimpiskās spēles 

Nacionālais ātrslidošanas ovāls Pekinā sākotnēji tika plānots ar tradicionālajām tehnoloģijām: HFC aukstumaģentu un glikolu. Bet pēc tam, kad iepriekšējās ziemas spēles Dienvidkorejā saņēma asu kritiku par sliktiem lēmumiem vides jomā, tika izdarīta izvēle  par labu  oglekļa dioksīdam. Ar mūsu palīdzību arēnai tika izvēlēta tiešās iztvaikošanas CO2 sistēma un augstas veiktspējas siltuma atgūšanas funkcija.  

Nestandarta inovācijas

2018. gadā EKA izstrādāja jaunas gaisa apstrādes sistēmas 6200 skatītāju Scaniarinken ledus arēnai Södertelje, Zviedrijā. Sistēma sastāv no tekstilmateriālu kanālu gaisa sadales, kas savienoti ar gaisa apstrādes iekārtām. Iekārtas tiek kontrolētas pēc pieprasījuma, pamatojoties uz gaisa temperatūru un CO2 koncentrāciju arēnā. Šis tehniskais  risinājums ļāva būtiski samazināt temperatūras starpību starp skatītāju tribīņu apakšējo un augšējo rindu. Pateicoties kontrolētajam gaisa sadalījumam, vertikālā temperatūras starpība tika samazināta no 8 K līdz tikai 2 K, kas ievērojami uzlabo skatītāju komfortu.

panorama.jpg
bottom of page