top of page
Search

Aukstumapstrādes eksperti ar dabai draudzīgiem risinājumiem

EKA un EKA Baltic ir inženieru ekspertu konsultācija, kas specializējās dzesēšanas sistēmās. Mēs esam meitas uzņēmums Zviedru "Energi & Kylanalys AB", kam ir vairāk nekā 15 gadu pieredze industrijā izmantojot dabisko siltumaģentu tehnoloģijas un advancētās siltuma rekuperācijas sistēmas. Kompetence šajā nišā apliecina savu vērtību kā renovācijās tā jaunu projektu būvniecībā.EKA piedāvā vairākus energo efektivitāti uzlabojošus pakalpojumus:


Enerģijas audits balstās uz esošās sistēmas inspekciju un piedāvā pragmatiskus tehniskos risinājumus katram individuālajam gadījumam, papildus tam dažādas alternatīvas var tikt salīdzinātas, ņemot vērā ilgtermiņa ekonomisko perspektīvu.


Mūsu inženieru projekta dokumentācija ir unikāla ar savu augsto kvalitāti. Mēs pievēršam uzmanību svarīgiem tehniskajiem aspektiem, ko apliecina daudzas veiksmīgi renovētās vai jaunās sistēmas, kas darbojas jau vairākus gadus.


Tehniskās konsultācijas projekta laikā var būt svarīgs solis pareizu lēmumu pieņemšanā būvniecības procesā. Šis atbalsts garantē, ka projektam tiek sekots līdzi un, ka klienta intereses ir pirmajā vietā.


Ir svarīgi sekot līdzi uzstādītajām sistēmām, kad būvdarbi ir paveikti, lai veiktu galējos optimizācijas soļus jaunajai sistēmai. Gala rezultātu novērtējums parāda to, cik ienesīgi ir veiktie energo efektivitātes pasākumi


Mūsu klāstā ir objekti, kuri liecina, ka mūsu iesaiste ar energoauditu no pirmajiem soļiem līdz rezultātu pārbaudei noslēgumā liecina par to, ka ēkas īpašnieki ietaupa vairāk kā 50% no kopējā enerģijas patēriņa. Šādi rezultāti ir iespējami ar visaptverošu pieeju, kur visas enerģijas sistēmas ir izstrādātas tā, lai tās mijiedarbotos."Dabiski un droši nāktnei, EKA!"


コメント


コメント機能がオフになっています。
bottom of page